Przychodnia
Weterynaryjna

O Nas

Przychodnia Weterynaryjna Pirania specjalizuje się w leczeniu małych zwierząt, opiece i pielęgnacji Państwa pupili. Zapewniamy całodobowy dyżur telefoniczny, profesjonalną pomoc weterynaryjną, porady behawioralne, szpital, hotel oraz prowadzimy SPA dla zwierząt. Przychodnię tworzy zespół profesjonalistów z pasją podchodzących do swojej pracy, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach i kursach specjalistycznych.


Lekarz Weterynarii

specjalista chorób psów i kotów
Marcin Urzędowski

Lekarz Weterynarii

stanowisko
Michał Kandefer

Lekarz Weterynarii

magister zootechniki

Elżbieta Uliasz

Technik Weterynarii

stanowisko

Ewelina Wójtowicz

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem diagnostycznym i terapeutycznym (cyfrowe RTG, USG, EKG, analizatory labolatoryjne do badania krwi, aparaturę do znieczulenia wziewnego) co umożliwia nam fachową i szybką pomoc naszym „małym” pacjentom.

Oferta

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom zapewniamy nie tylko pełen zakres usług weterynaryjnych (profilaktyka, interna, chirurgia, wizyty domowe) ale także udzielamy porad behawioralnych, zajmujemy się pielęgnacją zwierząt, prowadzimy hotel oraz sklep z akcesoriami dla zwierząt.

Ten pełen zakres usług czyni nas kompleksowym centrum weterynaryjnym w którym zdrowie i dobra kondycja Państwa Pupila jest dla nas priorytetem.

Leczenie

Badania dodatkowe:

Profilaktyka:

Usługi dodatkowe:

Kontakt
tel. (13) 44 58 308

TELEFONICZNA/ OSOBISTA REJESTRACJA WIZYT SPECJALISTYCZNYCH

Pirania ™ 2020
Zaprojektowane przez FOL-GRAF